مرمرانه

ما را ز شب وصل چه حاصل، که تو از ناز.... تا باز کنی بند قبا، صبح دمیده است

سلام

شبتون بخیر باشه الهی

یک شب تنبلانه ای را میگذرانم جایتان خالی. خونه یخ یخ، از شدت تنبلی حالش را ندارم بروم پیچ پکیج را بچرخانم و روشنش کنم( در خانه ما ، در اعتراض به عدم ظهور واقعی پاییز  هنوز سیستم گرمایش به صورت رسمی روشن نشده و به علت وجود پارکینگ در زیر خانه گاهی کمی زیادی سرد میشود). دوبار زنگ‌زدم به همسفر جان،هنووووووز جلسه بود طفلکی.

*در گشت و گذارهای شبانه ام  کشف کردم که ما یک عالمه کانالGE.Mداریم تو شبکه هامون. یک عالمه ها. هرچی کانالها را رد میکردم تموم نمیشد و مدل به مدل کلمه به اخرش اضافه میشد و مثلا کانال متفاوتی میشد. روم به دیوار شرمنده، تو یکی از همین کانالها میخکوب رنگ‌هویجی موهای دخترکی هم شدم( احتمالا از عوارض هویج خوری این روزهاست).رنگ موهای دخترک منرا یاد آن شرلی انداخت ولی سریال چیز دیگری بود و کمی هم زیادی آبکی بود و نفهمیدم بلاخره چی به چی بود.

*موهای نازنینم ملتمسانه میخواهند که به زیر دوش بروند اما تنبلی شدید و هوای یخ یخی خانه فعلا دست رد به این التماسها زده اند.

*مادرجانم چهل باری تماس گرفته اند که مبادا من بترسم از تنهایی.

دلم برای استخر لک زده است، چهار هفته است که به هزار دلیل نتوانستم بروم و هر هفته قول هفته بعد را دادم  و در نهایت رسیدم به این هفته.امروز که مجبور شدم قول بدهم برای انجام کارهای تمام نشدنی شرکت پنجشنبه را در کارخانه خواهم بود ، یک‌چیزی ته دلم جیغ کشید و یک فحش زشت ۱۸ سال به بالا تقدیم خودم کردم، تو روح من با این کار کوفتی .نوشته شده در سه‌شنبه 30 آبان 1396ساعت 21:48 توسط مریم نظرات (1)


آخرین مطالب
» @title

Design By : RoozGozar.com